Aktualności parafialne

GRAFIK SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła 18.09.2022

1. W kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
  • we wtorek wspomnienie obowiązkowe św. męczenników: Andrzeja Kim, Taegon prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy;
  • w środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
  • w piątek wspomnienie obowiązkowe św. Ojca Pio z Piertralciny.
  1. Eucharystia:
  • Msze święte w dni powszednie o godz. 18:00.
  1. Nabożeństwa:
  • we wtorek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 - 18:00, oraz nabożeństwo do św. Antoniego Padewskiego (po Mszy św.);
  • w środę po Mszy św. Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek o godz. 20:00 Msza św. w kaplicy loretańskiej. Po Mszy św. adoracja do godz. 24:00.
  1. Porządki parafialne:
  • dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę p. Danucie Jeszke i p. Iwonie Wieleńskiej.
  • prosimy o przygotowanie kościoła do liturgii na następną niedzielę p. Barbarę Litwinowicz Dorotę Wilińską.

Niedziela – 18.09.2022 r. XXV niedziela zwykła.

9:00 O nawrócenie biednych grzeszników.

9:00 Za ++ Krzysztofa, Kazimierza i Ryszarda.

11:00 Za + Grzegorza.

11:00 Z okazji 35 rocz. sakramentu małżeństwa z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalszą drogę życia.

Poniedziałek 19.09.

18:00 Za + Grzegorza.

18:00 O Boże błogosławieństwo dla Dobrodziejów kościoła i klasztoru.

18:00 O nawrócenie biednych grzeszników.

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla Aliny i Wiesława z okazji 25 rocz. Sakramentu małżeństwa.

Wtorek 20.09.

18:00 Za + Grzegorza.

18:00 O Boże Błogosławieństwo dla Józefa o okazji 77 rocz. urodzin.

18:00 O dobre i trwałe owoce rekolekcji.

Środa 21.09.

18:00 O nawrócenie biednych grzeszników.

18:00 O łaskę uzdrowienia dla Natalii.

Czwartek 22.09.

18:00 Za + Jolantę.

18:00 O łaskę świętości dla dusz kapłańskich.

Piątek 23.09.

18:00 O nawrócenie biednych grzeszników.

18:00 O doświadczenie Bożej Miłości dla Ani i Łukasza.

Sobota 24.09.

17:00 Ślub: Sonia i Ramzes.

18:00 O nawrócenie biednych grzeszników.

Niedziela – 25.09.2022 r. XXVI niedziela zwykła.

9:00 O Boże Błogosławieństwo dla Celiny.

9:00 W intencji dziękczynnej z okazji 46 rocz. ślubu z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata życia dla Danuty i Mirosława.

11:00 O nawrócenie biednych grzeszników

11:00 Za + Grzegorza.