Background - soboty

Wynagradzanie Niepokalanemu Sercu Maryi jest kluczem do otwarcia wielkiego upustu Bożych łask.

PRAKTYKA PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA

i sobotyWynagradzaj za grzechy i ratuj swoją duszę!

Weź udział w pierwszych sobotach miesiąca.

Bracia z Kadyn zapraszają do przeżywania I sobót miesiąca, zgodnie z orędziem fatimskim.

Program I sobót miesiąca jest następujący:

• 14:30 Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Marii;
  • 15:00 Msza św;
  • po Mszy Nabożeństwo połączone z 15 min. medytacją nad jedną z tajemnic różańca św. w intencji wynagradzającej NSM;
  • po Nabożeństwie zapraszamy na agapę.

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Praktyka I Sobót miesiąca jest aktualnym i naglącym apelem Pani Fatimskiej. Należy to orędzie przyjąć z cała powagą i odpowiedzialnością jako "lekarstwo", by w ten sposób uratować świat od samozniszczenia i ocalić duszę ludzkie od wiecznego potępienia. Warto też przytoczyć w tym miejscu słowa Biskupa Rudolfa Grabera wygłoszone podczas jego katechez w Wiedniu w 1977 r. w 60 rocznicę Objawień Fatimskich:
"... Skoro wiem że świat, albo kilka narodów może ulec zagładzie, co przy obecnych broniach jest możliwe a z drugiej strony wiem, że przez modlitwę i pokutę mogę to nieszczęście odwrócić, to przecież moim świętym obowiązkiem jest zastosowanie tych skutecznych środków. A gdy tego zaniedbam, winien jestem takiej zagłady. Mówię to z całą powagą, że zaniedbanie modlitwy i pokuty jest zbrodnią wobec ludzkości. To powiedziałem przed dziesięciu laty. Czy coś pomogło? Niepojętą tajemnicą jest dla nas Boża długomyślność. ..."

Z franciszkańskim pozdrowieniem

Pokój i Dobro

Nabożeństwa I Sobót miesiąca będą odprawiane w kążdą pierwszą sobotę miesiąca.

Serdecznie zapraszamy!

O ewentualnych zmianach będziemy informować.

„To prawda, moja córko, że wiele dusz zaczyna, lecz mało kto kończy i ci, którzy kończą, mają za cel otrzymanie przyrzeczonych łask. Ja jednak wolę tych, którzy odprawią pięć pierwszych sobót w celu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu twojej Matki Niebieskiej, niż tych, którzy odprawią piętnaście, bezdusznie i z obojętnością.”

Jezus powiedział do Łucji