Aktualności parafialne

GRAFIK SPRZĄTANIA KOŚCIOŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela – Wielkanocna, 14.04.2024

1. Msze św. w niedziele o godz. 9.00 i 11.00.
  2. W dni powszednie o godz. 18.00.
  3. We wtorek po Mszy Św. nabożeństwo do św. Antoniego.
  4. W Środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Jak co czwartek adoracja od godziny 17.00 zakończona modlitwą z liturgii godzin – nieszporami. Następnie Msza św.
  6. Na przyszłą niedzielę spotkanie kandydatów do bierzmowania (godzina ustalona na próbie). Obecność obowiązkowa.
  7. Dziękuję za zagazowanie w sprawie festynu parafialnego, który odbędzie się 16 czerwca.
  8. Dziękuję p. Iwonie, p. Marii, za posprzątanie kościoła, a na przyszłą sobotę na godz. 9.00 poproszę panie, Danutę Budkiewicz, Halinę i Agnieszkę Zakrzewskie.
  9. W przyszłą niedziele będziemy przeżywać 232 ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA. Z racji obchodów tego święta będziemy po każdej Mszy św., w niedziele (czyli po 9.00 i 11.00) odmawiać litanie do Wszystkich Świętych przed wystawionych Najświętszym Sakramentem i odśpiewamy TE DEUM.
  10. Przy naszej parafii działa grupa AA „WZGÓRZE NADZIEI”, która spotyka się co poniedziałek. Zapraszają oni na mitingi otwarte, które odbywają się w ostatni poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 w salce klasztornej św. Franciszka.
  11. Zostały zakupione 6 tomów nowych lekcjonarzy.
  12. Jak już wcześniej zapowiadałem w tym roku w naszej parafii odbędą się misje parafialne od 9 do 16 czerwca, które poprowadzi ks. Dionizy Mróz, salezjanin i misjonarz z Tolkmicka. Z tej racji wystosował list do naszej wspólnoty parafialnej. Jak i również od dziś po każdej Mszy św., a przed modlitwą do św. Michała Archanioła będziemy odmawiać modlitwę o dobre przygotowanie misji świętych.

Pokój i Dobro!

III Niedziela Wielkanocna – 14 kwietnia

• Za Parafian.
  • Za ++ Dionizego, Czesława, Helenę i Czesławę i ++ rodziny Ostaniewicz.

• Za + Edwarda.

• Za + Annę Wargacką w 3 rocznicę śmierci oraz za ++ Tadeusza i Helenę.

Poniedziałek 15 kwietnia

• W intencji Dobroczyńców.
  • Za + Edwarda

Wtorek 16 kwietnia

• Za + Edwarda
  • Intencja dziękczynno-błagalna do Matki Bożej za uzdrowię Huberta i Ksawerego z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.

Środa 17 kwietnia

Czwartek 18 kwietnia

• W pewnej intencji.
  • O łaskę nawrócenia dla Artura.

Piątek 19 kwietnia

• Za +Edwarda.
  • W pewnej intencji.
  • O łaskę nawrócenia dla Artura.

Sobota 20 kwietnia

• O Boże błogosławieństwo dla Leska, Tadeusza, Przemka, oraz Piotra.

• Za + Edwarda.
  • O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli.

IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia – Rocznica Poświęcenia Kościoła - 1792

• Za Parafian.
  • Za ++ rodziców: Adolfa i Helenę Bekisz.