Witamy na stronie naszego klasztoru!

U nas znajdziesz pokój i dobro.

  W tym roku przypada setna rocznica objawień fatimskich. Na pewno na całym świecie a szczególnie w Fatimie wzniesie się ku Niebu ogrom modlitw w intencjach, o które prosi Matka Boża Fatimska: o nawrócenie zatwardziałych grzeszników i o uproszenie łaski pokoju na całym świecie, który obecnie jest tak bardzo zagrożony. Te intencje są cały czas aktualne a szczególnie w obecnym czasie. Na naszym Klasztornym Wzgórzu wzniesie się również modlitwa przez wstawiennictwo Matki Bożej do Tronu Boga Najwyższego by Jego miłosierdzie ogarnęło cały świat, który oddala się od swego ostatecznego Celu. Zatem, w 100-rocznicę zakończenia Objawień Fatimskich z udziałem kapłanów, pielgrzymów i gości z kraju i zagranicy, na naszym franciszkańskim wzgórzu w Kadynach

 

  

w piątek 13 października 2017 roku,

odbędzie się:

MODLITWA O POKÓJ

W DUCHU POKUTY

pod przewodnictwem O. Jamesa Manjackala MSFS, Misjonarza Miłosierdzia z Indii.

Niech zatem ta modlitwa wyprasza zwycięstwo nad złem wraz z Maryją, Panią Fatimską, o której Kardynał August Hlond powiedział: „jeżeli zwycięstwo przyjdzie – to przyjdzie przez Maryję”.

CZYTAJ WIĘCEJ


Ze względów organizacyjnych, wszystkich pragnących przyjechać do nas i włączyć się do wspólnej modlitwy, bardzo prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego

Zapraszamy na trzydniowy czas skupienia

Czytaj więcej

U nas odnajdziesz swoje powołanie.

Czytaj więcej

U nas usłyszysz głos Boga.

Czytaj więcej

Prowadzimy do Pana od ponad 800 lat.

CO NOWEGO:

Aktualności

Różaniec do granic

Nie ma w życiu problemu,
którego nie można rozwiązać
za pomocą różańca.

Siostra Łucja z Fatimy

Różaniec jest potężną bronią w walce ze złem, tak silną, że nie raz potrafił zmienić bieg historii, a tysiące świadectw i udokumentowanych cudów dowodzi, jego niezwykłej skuteczności. Maryja jest Królową Polski, przez całe pokolenia opiekuje się nami, w krytycznych momentach historii zawsze była przy nas, a my przy Niej. Jako ratunek dla świata, Matka Boża wskazuje na modlitwę różańcową.

Więcej…

Wydarzenia

25 - lecie parafii

3 września 2017 roku w naszym kadyńskim klasztorze o godz. 12.00 odbyła się Uroczystość Jubileuszowa, 25 - lecie erygowania parafii pod wezwaniem św. Antoniego Padewskiego w Kadynach przy klasztorze oo. Franciszkanów.

Więcej…

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA17.09.2017

Więcej…
witamy!