OGŁOSZENIA PARAFIALNE Święto Przemienienia Pańskiego06.08.2017

1. W tygodniu zapraszamy na Mszę Święta o godzinie 1800.

2. W tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek - Święto św. Dominika prezbitera Założyciela Zakonu Kaznodziejskiego – O. Dominikanów;

- w środę - Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża / Edyty Steinem/ Dziewicy i męczennicy współpatronki Europy;

- w czwartek - Święto św. Wawrzyńca – diakona i męczennika;

- w piątek - Święto św. Klary z Asyżu – dziewicy.

3. W czwartek po Mszy Świętej serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji o dobre przygotowanie się do Jubileuszu 25 - lecia powstania Parafii oraz o umocnienie wiary w naszej parafii.

4. 3 września przeżywać będziemy 25 Lecie powstania naszej Parafii, na tę Uroczystość zostali zaproszeni goście Ks. Biskup Ordynariusz Jacek Jezierski, który będzie przewodniczył Mszy Świętej Dziękczynnej – wszyscy byli O. Prowincjałowie na czele z obecnym O. Prowincjałem O. Bernardem Marciniakiem, wszyscy Ojcowie i Bracia, którzy tutaj pracowali i Księża z Dekanatu, oraz Was Drodzy Parafianie zapraszamy na wspólną radość z tej okazji na godzinę 1200.

5. W Roku 100 - Lecia Objawień Fatimskich, w naszej Parafii rozpoczął się czas nawiedzenia domów i rodzin, przez poświęconą w Fatimie, Figurę M. B. Fatimskiej. Mamy nadzieję, że uczyni to każda rodzina i przyjmie Matkę Bożą by dziękować i prosić w każdych intencjach. Prosimy o zapisywanie się na dany dzień w zakrystii.

6. Pielgrzymi, którzy zapisali się na Pielgrzymkę do Kotliny Kłodzkiej proszeni są o podanie numeru pesel. Wyjazd 11 sierpnia o godzinie 6 00 z Tolkmicka przy Kościele a w Kadynach 615 na przystanku autobusowym.

7. W zakrystii jest do nabycia Album: „Kościoły Diecezji Elbląskiej” w cenie 80 złotych; można spłacać ratami oraz nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania w celu pogłębiania naszej wiary.

8. Serdecznie dziękujemy za sprzątnięcie kościoła paniom Marii Gronczewskiej i Iwonie Groczewskiej w przyszłą sobotę prosimy panie Grażynę Niewiadomką i Adrianę Niewiadomską.

9. Wszystkim gościom, dobrodziejom i parafianom życzymy opieki i wstawiennictwa Świętego Antoniego.

INTENCJE MSZALNE

6.VIII.2017   Święto Przemienienia Pańskiego

godz.   900 Za + matkę Alinę Lenartowską + siostrę Annę Lewartowską.

godz.   900 Za + Reginę - /gregorianka 6/.

godz. 1100 Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz o dalsze błogosławieństwo Boże dla Dobrodziejów i pracowników drukarni Kazimierza Beyga i całej Jego rodziny.

7.VIII.2017   Poniedziałek

godz. 1800 W intencji Parafian i Dobrodziejów.

godz. 1800 Za + Reginę - /gregorianka 7/.

8.VIII.2017 Wtorek.

godz. 1800 Za + Reginę - /gregorianka 8/.

9.VIII.2017   Środa

godz. 1800 Za + Reginę - /gregorianka 9/.

10.VIII.2017 Czwartek

godz. 1800 Za + Reginę - /gregorianka 10/.

11.VIII.2017 Piątek

godz. 1800 Za + Reginę - /gregorianka 11/.

12.VIII.2017 Sobota

godz. 1800 Za + Reginę - /gregorianka 12/.

godz. 1800

13.VIII.2017 XIX Niedziela Zwykła

godz.   900 Za + Irenę, Bolesława, Annę i Helenę

godz.   900 Za + Reginę - /gregorianka 6/.

godz. 1100 Za + Bogdana Szczotka w VIII rocznicę śmierci.

witamy!