OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA02.09.2018

1. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte w tygodniu codziennie na godzinę 1800.

- w poniedziałek – wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego – papieża;

- w sobotę – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. W czwartek – serdecznie zapraszamy po Mszy św. na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji o umocnienie wiary w naszej parafii, oraz w różnych innych intencjach.

4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej, pierwszy czwartek i piątek tygodnia. W piątek 7 września odwiedziny chorych w parafii.

5. W poniedziałek 3 września Ksiądz proboszcz z Tolkmicka zaprasza wszystkie dzieci, gimnazjalistów na Mszę Świętą rozpoczynającą początek roku szkolnego wraz z rodzicami na godzinę 900.

6. Dzisiaj serdecznie zapraszam członków Róży Różańcowej na spotkanie Konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec, wymiana tajemnic i agapa na godzinę 1500.

7. Przypominamy, że według katechizmu Kościoła Katolickiego obowiązuje nas zachowywanie wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w każdy piątek.

8. W zakrystii do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do nabywania w celu pogłębiana wiary poprzez lekturę ciągle nowych i ciekawych wiadomości, oraz Album Kościołów diecezji Elbląskiej w cenie 60 zł.

9. Serdecznie dziękujemy za sprzątnięcie Kościoła paniom Małgorzacie Jóźwik i Marzenie Brydzińskiej a w przyszłą sobotę prosimy panie Renatę Mrugała i Teresę Ostaniewicz.

10. Wszystkim gościom i parafianom życzymy opieki i wstawiennictwa Świętego Antoniego.

02.IX.2018  XXII Niedziela Zwykła

godz.   900 Stanisława, Stanisławę i Wiktora Łotysz.

godz. 1100 Za + Piotra Tkaczyk – od uczestników pogrzebu.

03.IX.2018  Poniedziałek

godz. 1800 O Boże błogosławieństwo Dla Bogusławy i Tomasza Dudzik.

04.IX.2018  Wtorek

godz. 1800 W intencji dziękczynno – błagalnej, za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Mirosławy, Wojciecha Marcina.

05.IX.2018  Środa

godz. 1800 Dziękczynna o dalsze błogosławieństwo Boże dla rodziny.

06.IX.2018  Czwartek

godz. 1800 W intencji powołań do stanu kapłańskiego i zakonnego.

07.IX.2018  Piątek

godz. 1800 W intencji tutejszych parafian o łaskę zawiązania wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

godz. 1800 O Boże bł. dla całej rodziny.

08.IX.2018  Sobota

godz. 1800 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże dla rodziny.

09.IX.2018  XXIII Niedziela Zwykła

godz.   900 O Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

godz.   900 Za + Ludwikę gregoriańska /9/.

godz. 1100 Za + Reginę Sadowską od uczestników pogrzebu.

godz. 1100 Za + Aleksandrę Piechowiak w miesiąc po śmierci.