OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA29.07.2018

1. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte w tygodniu codziennie na godzinę 1800.

- we wtorek - wspomnienie św. Ignacego Loyoli – prezbitera;

- w środę – wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego doktora Kościoła;

- w czwartek – Święto N.M.P. Anielskiej z Porcjunkuli – możliwość otrzymania Odpustu Zupełnego za nawiedzenia Kościoła i odmówienie modlitw, 802 lecie wyproszenia przez św. Franciszka z Asyżu;

- w sobotę – Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona Proboszczów.

3. W czwartek – serdecznie zapraszamy po Mszy św. na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji o umocnienie wiary w naszej parafii, oraz w różnych innych intencjach.

4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej, pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w parafii od godziny 900.

5. Przypominamy, że według katechizmu Kościoła Katolickiego obowiązuje nas zachowywanie wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w każdy piątek.

6. W zakrystii do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do nabywania w celu pogłębiana wiary poprzez lekturę ciągle nowych i ciekawych wiadomości, oraz Album Kościołów diecezji Elbląskiej w cenie 60 zł.

7. W ubiegłą Niedzielę na pojazdy dla Misjonarzy przy poświęcenie pojazdów zostało zebrane 200 zł i 2 grosze, wszystkim ofiarodawcom składamy w imieniu Misjonarzy Serdeczne Bóg Zapłać.

8. Serdecznie dziękujemy za sprzątnięcie Kościoła paniom Elżbiecie Niemiec Anicie Gronkowskiej na następną sobotę poprosimy panie Ewę Mytych i Ewę Potoczną.

9. Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić następujące osoby: Alicja Ostrowska panna zamieszkała w Kadynach i Rafał Kamiński – kawaler zamieszkały w Suchaczu, zapowiedż trzecia. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszę poinformować biuro parafialne.

10. Wszystkim gościom i parafianom życzymy opieki i wstawiennictwa Świętego Antoniego.

29.VII.2018  XVII Niedziela Zwykła

godz.   900 Za + Bohdana Gożdikiewicz.

godz.   900 O łaskę nawrócenia dla Jędrzeja i Żanety.

godz. 1100 Do Anioła Stróza o opiekę nad Nel z okazji przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego, oraz rodziców i rodziców chrzestnych.

30.VII.2018  Poniedziałek

godz. 1800 O łaskę nawrócenia dla Jerzego i Żanety.

godz. 1800 O Boże błogosławieństwo dla córki Tiatyry z okazji 3 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa i owocne zakończenie doktoratu.

31.VII.2018  Wtorek

godz. 1800 O łaskę nawrócenia dla Jerzego i Żanety.

godz. 1800 Za + Ludwikę.

01.VII.2018  Środa

godz. 1800 Za ++ z Rodziny Stark.

godz. 1800 Za + Ludwikę.

02.VII.2018  Czwartek

godz. 1800 O powołania kapłańskie i zakonne.

godz. 1800 Za + Romana.

03.VII.2018  Piątek

godz. 1800 Za parafian.

04.VII.2018  Sobota

godz. 1800 Za ++ sąsiadów.

05.VII.2018  XVIII Niedziela Zwykła

godz.   900 Za + Krzysztofa Gałązkę od synowej Mileny i syna Andrzeja.

godz. 1100 Za ++ rodziców Mariannę i Tadeusza Pąk.