OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU3.12.2017

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczęliśmy okres Radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela Świata Adwent. Serdecznie zapraszamy na Msze Święte Roratnie codziennie w tygodniu o godzinie 1700.

- w poniedziałek - wspomnienie św. Barbary – dziewicy i męczennicy;

- w czwartek - wspomnienie św. Ambrożego – biskupa.

3. W piątek - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu serdecznie zapraszamy na Godzinę Łaski od godziny 1200 – 1300. W tym dniu dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. otrzymają Medaliki.

4. W czwartek po Mszy świętej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji o umocnienie wiary w naszej parafii, oraz we wszelkich intencjach rodzinnych czy osobistych – serdecznie zapraszamy.

5. Dzisiaj 3 grudnia godzinie 900 Msza św. w intencji członków Żywego Różańca a na godzinę 1500 zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca na Adorację Najświętszego Sakramentu Różaniec, konferencja i agapa i wymiana tajemnic różańcowych w Sali św. Franciszka.

6. W przyszłą Niedzielę poświęcenie opłatków na stół wigilijny opłatki będą roznoszone po rodzinach w przyszłym tygodniu we wtorek 12 grudnia i 13 grudnia środa po godzinie 1500.

7. Dzisiaj można kupić świece: WIGILIJNE DZIEŁO POMOCY DZIECIOM: mała świeca 7 złotych i duża 20 złotych.

8. W przyszłą Niedzielę po Mszach Świętych odbędzie się zbiórka do puszek – Pomoc Kościołom na Wschodzie serdeczne Bóg zapłać.

9. Serdecznie dziękuję za dekorację Adwentową i wszystkim, którzy złożyli ofiarę na świece Adwentowe.

10. W zakrystii do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do nabywania w celu pogłębiana wiary ciągle nowych i ciekawych wiadomości.

11. Wszystkim gościom, parafianom życzymy dobrego przeżycia radosnego oczekiwania na przyjście Pana i opieki św. Antoniego.

3.XII.2017  I Niedziela Adwentu

godz.   900 Za + Jadwigę Gożdzikiewicz w XII rocznicę śmierci.

godz.   900 Za ++ rodziców Mariannę Wacława + brata Tadeusza.

godz.   900 O Boże bł. dla Róży Różańcowej i Parafian.

godz. 1100 Za + Zbigniewa Morzuch – od uczestników pogrzebu.

godz. 1100 Gregoriańka.

4.XII.2017  Poniedziałek

godz. 1700 O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Barbary Ciałoń i Jej rodziny.

5.XII.2017  Wtorek

6.XII.2015  Środa

7.XII.2017  Czwartek

8.XII.2017  Piątek

godz. 1700 O Boże rozwiązanie problemów rodzinnych Jana i Ewy o opiekę Matki Bożej.

9.XII.2017  Sobota

godz. 1700 Za ++ dziadków Feliksę i Mikołaja Pawluk, Walentynę Stanisława Staszaków.

10.XII.2017  II Niedziela Adwentu.

godz.   900 O Boże błogosławieństwo i oiekę Matki Bożej dla Celiny i Barbary.

godz. 1100 Za + Edmunda Morzuch – od uczestników pogrzebu

godz. 1100 Gregoriańska.