OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA1.10.2017

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy miesiąc październik, który jest Poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Serdecznie zapraszamy na godzinę 1700 po nabożeństwie różańcowym Msza Święta.

2. Dzisiaj przypada pierwsza Niedziela miesiąca, serdecznie zapraszamy Róże Różańcowe na comiesięczne spotkanie na godzinę 1500 Adoracja Najświętszego Sakramentu, Różaniec, konferencja, wymiana Tajemnic Różańcowych i agapa w Sali św. Franciszka.

3. W poniedziałek, wtorek i środę będziemy przeżywać Triduum przed Uroczystością Świętego Franciszka z Asyżu naszego Zakonodawcy. Zapraszamy na Msze Święte z okazjonalnym kazaniem ku czci Świętego Franciszka, w środę po Mszy Świętej Tranzitus – pamiątka śmierci Świętego Franciszka – serdecznie i gorąco zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na te wielkie wydarzenia dla nas franciszkanów.

3. W czwartek po Mszy Świętej serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji o umocnienie wiary w naszej parafii.

- w czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej– zakonnicy.

- w sobotę - wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

5. W zakrystii do nabycia jest Album: „Kościoły Diecezji Elbląskiej” w cenie 80 złotych oraz nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania w celu pogłębienia naszej wiary.

7. O sprzątnięcie kościoła w przyszłą sobotę prosimy panie Matysiak Krystynę i Martę Kokłowską.

8. Wszystkim gościom, dobrodziejom i parafianom życzymy opieki i wstawiennictwa Świętego Antoniego.

01.X.2017 XXI Niedziela Zwykła

godz.   900 Do Anioła Stróża   o Boże błogosławieństwo dla wnuczki Zofii, z okazji 1 rocznicy urodzin.

godz.   900 Za + Stanisława Sokół - /gregorianka 1/.

godz.   900 W intencji Róż Różańcowych i Parafian.

godz. 1100 Do Anioła Stróża o bł. Boże dla Łucji Czapiewskiej z okazji przyjęcia Sakramentu Chrztu Świętego.

godz. 1100 Za++ Jana Michalec i Janinę Jędrej.

2.X.2017 Poniedziałek

godz. 1730 O łaskę uzdrowienia dla Marcina i bł. Boże dla rodziny.

godz. 1730 O bł. Boże w 41 rocznicę ślubu i Światło Ducha Świętego dla małżonków i rodziny.

3.X.2017 Wtorek

godz. 1730 O łaskę uzdrowienia dla Marcina i bł Boże dla Rodziny.

godz. 1730 Za + męża o raz o łaskę uwolnienia od nałogów.

4.X.2017   Środa

godz. 1730 O Boże bł. z okazji 36 rocznicy urodzin i całej rodziny.

godz. 1730 O Boże bł. dla Artura i całej rodziny.

5.X.2017 Czwartek

godz. 1730 O dar powołań kapłańskich i zakonnych.

godz. 1730 O Boże bł. w 33 rocznicę ślubu Elżbiety i Przemysława i w 4 rocznicę Ilony i Jakuba.

6.X.2017 Piątek

godz. 1730 O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki.

7.X.2017   Sobota

godz. 1730 O Boże bł. dla Małgorzaty z okazji urodzin.

8.X.2017 XXVII Niedziela Zwykła

godz.   900 O Boże błogosławieństwo dla Bogdana Joanny i Kamili.

godz.   900 O łaskę zdrowia dla Mariusza i Boże bł. dla całej rodziny.