OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA24.09.2017

1. W tygodniu zapraszamy na Mszę Święta o godzinie 1800.

- w poniedziałek - wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa prezbitera;

- w środę - wspomnienie św. Wincentego a Paulo – prezbitera;

- w czwartek – wspomnienie św. Wacława – męczennika;

- w piątek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;

- w sobotę - wspomnienie św. Hieronima – prezbitera.

3. W czwartek po Mszy Świętej serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji o umocnienie wiary w naszej parafii.

4. W zakrystii do nabycia jest Album: „Kościoły Diecezji Elbląskiej” w cenie 80 złotych oraz nowy numer „Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania w celu pogłębienia naszej wiary.

5. Serdecznie dziękujemy za sprzątnięcie kościoła paniom Karinie Jankowskiej Dagmarze Hołubiak w przyszłą sobotę prosimy panie Halinę Zakrzewską i Agnieszkę Zakrzewską.

6. Wszystkim gościom, dobrodziejom i parafianom życzymy opieki i wstawiennictwa Świętego Antoniego.

24.XI.2017 XXII Niedziela Zwykła

godz.   900 Do Dworu Niebieskiego o zdrowie, odpuszczenie grzechów I szczęśliwą śmierć dla Beaty Walkusz.

godz. 1100 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Fatimskiej, oraz o dalsze błogosławieństwo Boże Dla Krystyny i Janusza Konwent z okazji 40 rocznicy zawarcia Sakramentu Małżeństwa.

25.09.2017 Poniedziałek

godz. 1800 Do Dworu Niebieskiego o zdrowie, odpuszczenie grzechów.

26.IX.2017 Wtorek

godz. 1800 Do Dworu Niebieskiego o zdrowie, odpuszczenie grzechów i szczęśliwą śmierć dla Beaty Walkusz.

27.IX.2017   Środa

28.IX.2017 Czwartek

godz. 1800 Do Dworu Niebieskiego o zdrowie, odpuszczenie grzechów i Szczęśliwą śmierć dla Beaty Walkusz.

29.IX.2017 Piątek

30.IX.2017 Sobota

1.X.2017 XXVI Niedziela Zwykła

godz.   900 Za + Stanisława Sokół - /gregorianka 1/

godz. 1100 Za ++ Jana Michalec Janinę Jędrej.